Poďakovanie za Božiu pomoc   ( č.d.215)

+ vdp. Svetoslav Ferdinand Veigl, OFM

+ rodičia

+ rodičia Ján a Margita Slávikoví, syn Ján a manželka Dagmar

Za celé farské spoločenstvo

+ rodičia Štefan a Júlia Šeboví

Za Božie požehnanie pre rodinu

+ Kvetoslava Farkašová

+ otec Ján Šuplata, manželky a syn Ján

+ Alexin a Mária Koišoví

Za   celé farské spoločenstvo

STREDA    : NARODENIE PÁNA

ŠTVRTOK : SV. ŠTEFANA, PRVÉHO MUČENÍKA, Sviatok

PIATOK   : SV. JÁNA, APOŠTOLA A EVANJELISTU, Sviatok

SOBOTA    : SVÄTÝCH NEVINIATOK, MUČENÍKOV, Sviatok

- V utorok je štedrý deň. Tradícia zachovávať pôst v tento deň nie je záväzná.

O 17.00 nás zvony pozvú k štedrovečernému stolu. Polnočnou svätou omšou začneme sláviť Narodenie Pána Ježiša Krista - po Veľkej noci druhý najväčší sviatok cirkevného roka.

Sv. omše budú takto:

24.00– polnočná, pastierska o 8.00 a farská o 10.30 hod. V tento deň bude aj vianočná ofera. Všetkým darcom vyslovujem Pán Boh odmeň.

Vo  štvrtok, 26. decembra, na sviatok sv. Štefana, prvého mučeníka sv. omše budú ako v nedeľu : 8.00 a 10.30.

- Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa včera zúčastnili na upratovaní a výzdobe kostola pred vianočnými sviatkami ako aj všetkým, ktorí prispeli na výzdobu financiami.

- Jasličková slávnosť bude v našej farnosti na sviatok Zjavenia Pána v pondelok 6. januára 2014 Popoludní o 15.00. Deti predstavia program, ktorý si pripravili. Na záver bude vyhodnotenie adventnej aktivity detí.

- Komunita Cenacolo pozýva na Jasličkovú slávnosť, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 26. 12. a v nedeľu 5.1 o 17.00 hod. v priestoroch pred komunitným domom sv. Cyrila a Metoda v blízkosti Včelárskej paseky.