na úmysel

+ Manžel Ján Hvizd

+ rodičia Ján a Apolónia Šimoničoví

+ Juliana a Alexander Farkašoví,

rodičia a súrodenci z oboch strán

+ rodičia Kašuboví a vnukovia Pavol a Patrik

Za celé farské spoločenstvo

Sobota : Sv. Petra Kanízia, kňaza a učiteľa Cirkvi, spomienka

- Dnes, na III. adventnú nedeľu, bude v našej farnosti príležitosť prijať sviatosť zmierenia pred Vianočnými sviatkami. V čase od 14.00 do 16.00. príde spovedať viacero kňazov. Povzbudzujem vás aby prijatie daru Božieho milosrdenstva bolo skutkom osobnej duchovnej prípravy na oslavu narodenia Ježiša Krista.

- Na budúcu sobotu, 21. decembra, od 9.30 bude veľké upratovanie kostola pre vianočnými sviatkami. Prosím o hojnú účasť pri príprave chrámu na vianočné sviatky.

- Príležitosť k prijatiu sv. zmierenia v týždni bude v stredu a v piatok od 17.15 do svätej omše.

- Ďakujem členom bratstva sv. ruženca od pani Heleny Šuplatovej za milodar 150,- €. Zároveň vyjadrujem vďaku členom bratstva sv. ruženca od pani Rókovej za milodar 400,-€ a zakúpenie materiálu na oblečenie miništrantov v hodnote 120,-€. Pán Boh Vám odmeň.