2. 9. 2024

23. nedeľa v cezročnom období

8. 9. 2024

+ Ing. Michal Koiš, rodičia a sestry

Mária Slováková a Renáta Molnárová.

Pozvanie pre deti

Srdečne pozývame všetky deti na nácvik piesní pred nedeľnou sv. omšou, ktoré zaspievame počas omše. Stretneme sa budúcu nedeľu o 10:00h. v kostole. Tešíme sa na vás.

Sviatosť birmovania

Slávnosť spojená s vysluhovaním sviatosti birmovania bude v našej farnosti v sobotu 16. 11. 2024 o 10,00h.

Oznamy ABU

Kňazská vysviacka: V sobotu 7. septembra 2024 o 16.30 bude bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský sláviť v Katedrále sv. Martina svätú omšu spojenú s kňazskou vysviackou nového kňaza (dp. Juraja Ochabu) pre Bratislavskú arcidiecézu. Všetci sú srdečne pozvaní.

Lectio divina: Aj v tomto školskom roku ste srdečne pozvaní na modlitbové stretnutia spôsobom Lectio divina v Katedrále sv. Martina v Bratislave. Modlitbu bude viesť bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský. Téma tohto ročníka má názov: Piť z prameňov nádeje v jubilejnom roku. Modlitbové stretnutia sa budú konať každý mesiac podľa informácii uvedených na plagáte. Najbližšie stretnutie, ktoré sa bude konať v stredu 4. septembra 2024, má názov: „Boli ste bez nádeje a bez Boha na svete“ (Ef 2, 12). Bude sa uvažovať nad biblickým úryvkom: Ef 2, 11 - 22.

Národný pochod za život v Košiciach :Na Slovensku sa aj tento rok uskutoční Národný pochod za život. Konať sa bude dňa 22. septembra 2024 v Košiciach. Hlavným organizátorom sú pro-life organizácie, záštitu nad podujatím prevzala Konferencia biskupov Slovenska (KBS). Pozvané zapojiť sa sú aj ďalšie cirkvi, spoločenstvá, pro-life organizácie i jednotlivci, ktorí sa stotožňujú s potrebou chrániť ľudský život od počatia po prirodzenú smrť. Viac informácii ohľadom programu tohto podujatia nájdete na plagáte alebo na webovej stránke pochodzazivot.sk.