+ manžel Jozef Bobrík

+ krstní rodičia   Emília a Augustín Strihovskí

PONDELOK : Výročie posviacky bazilík sv. Petra a sv. Pavla, apoštolov, ľubovoľná spomienka

ŠTVRTOK   : Obetovanie Panny Márie, spomienka

PIATOK       : Sv. Cecílie, panny a mučenice, spomienka

SOBOTA       :   Sv. Klementa I., pápeža a mučeníka, ľubovoľná spomienka

- Počas neprítomnosti kňaza vo farnosti službu zaopatrovania a pohrebu bude vykonávať pán farár z farnosti Kostolná pri Dunaji. Telefón : 0902 359859.

- V stredu 20. novembra 2013 bude mať otec arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský tretiu prednášku o Sociálnej náuke Katolíckej cirkvi spojenú s možnosťou diskusie. Témou bude hodnota pozemských dobier pre večný život. Prednáška sa začne o 19.00 hod. v aule bohosloveckej fakulty na Kapitulskej ulici v Bratislave.

- V sobotu 23. novembra o 17.00 hod. bude v Katedrále sv. Martina v Bratislave otec arcibiskup sláviť sv. omšu na poďakovanie za uplynulý Rok viery. Všetkých, ktorým bude možné prísť na túto slávnosť, srdečne pozývame.

- Budúca nedeľa je nedeľa Krista Kráľa (posledná v liturgickom roku). Po sv. omšiach bude pred Sviatosťou Oltárnou obnova zasvätenia ľudského pokolenia Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. Kto sa zúčastní na verejnom recitovaní modlitby Ježišu, Vykupiteľ ľudského pokolenia, môže za obvyklých podmienok získať úplné odpustky.

- Svätomartinská zbierka vyniesla sumu 430,- €. Všetkým, ktorí prispeli, úprimné Pán Boh odmeň.

- V tomto týždni upratovanie kostola zabezpečuje rodina Vrbovská.