+ Mária Kardošová

+manžel Jozef Voško a syn Juraj

Za celé farské spoločenstvo

Počas tohto týždňa bude len jedna sv. omša a to v utorok o 18:00 za účasti detí – detská sv. omša. Nácvik spevu sa začne o 17:30. Po sv. omši bude stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí.

Na budúcu nedeľu sa budú krížovú cestu modliť deti, o 10:00 – pred sv. omšou. Poobede už krížová cesta nebude.

Každý deň, keď nebude sv. omša, sa budeme tu v kostole o 18:00 modliť sv. ruženec za nášho nového pána farára, v piatok o 18:00 sa budeme modliť krížovú cestu. Príďme prosiť o požehnanie pre našu farnosť a zároveň navštíviť Pána Ježiša vo svätostánku.

Ďakujem miništrantom a mladým, ktorí v uplynulom týždni mali brigádu pri kostole, aby aj okolie kostola skrášlili a pripravili na slávnosť Veľkej Noci.

Farský úrad zatiaľ bude fungovať v obmedzenom režime, pre vybavenie úradných záležitostí použite emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Túto adresu nájdete aj na webovej stránke našej farnosti – farnostkralova.sk.

Úradné hodiny na farskom úrade v Kráľovej pri Senci budú vo štvrtok 16.00-17.00 hod.

Od budúcej nedele bude posunutý čas nedeľnej rannej sv. omše o 15 minút, začne o 8:15.

V prípade potreby zaopatrenia chorých a umierajúcich volajte kňazov z farnosti Senec, tel. 02/45923377 alebo z Kostolnej pri Dunaji tel. 0902 359 859.