+ Rudolf   Tóth

+ Ján a Mária Durajoví a syn Vladimír

LITURGICKÝ KALENDÁR :

PONDELOK : Sv. Dominika, kňaza, spomienka

UTOROK     : Sv. TERÉZIE BENEDIKTY Z KRÍŽA, PANNY A  MUČENICE, PATRÓNKY EURÓPY, sviatok

STREDA       : Sv. Vavrinca, diakona a mučeníka, sviatok

ŠTVRTOK   : Sv. Kláry, panny, spomienka

PIATOK      : Sv. Jany Františky de Chantal, rehoľníčky, ľubovoľná spomienka

SOBOTA     : Sv. Ponciána, pápeža, a Hypolita, kňaza, mučeníkov, ľubovoľná spomienka

V stredu bude sv. omša ráno o 8.00

Otcovia dominikáni, ktorí pôsobia vo farnosti Dunajská Lužná srdečne pozývajú veriacich našej arcidiecézy na 20. púť k Madone Žitného ostrova v Dunajskej Lužnej. Uskutoční sa v nastávajúcom týždni, v dňoch 8.-14.augusta 2016.  Na výveske je k dispozícii podrobný program tejto púte. V nedeľu o 10.30 slávnostnú sv. omšu bude sláviť Mons. Daniel Ižold, rektor Kňazského seminára sv. Cyrila a Metoda v Bratislave.

Na budúcu nedeľu sa bude konať pri sv. omšiach zbierka na splatenie pôžičky na nový organ.

V tomto týždni upratovanie kostola zabezpečujú Terézia Režuchová a Miloslava Dubská